Pětileté výročí Potkávárny

Milí přátelé,

Zní to téměř neuvěřitelně, ale teď v červnu to bude již 5 let od okamžiku, kdy jsme koupili penzion Alberto a začali budovat Potkávárnu.
Nemůžeme tvrdit, že to bylo jednoduché, nemůžeme tvrdit, že to byla vždy procházka růžovým sadem, nemůžeme ani tvrdit, že to bylo“zadarmo“ ale jsme si jisti, že to stálo a stále stojí za to.
Jezdíte k nám Vy, úžasňáci, z mnohých z Vás se stali kamarádi. Máme zde fajn komunitu horalů, netrpíme nedostatkem kultury, protože se u nás koncertuje a pořádají různé besedy. A rozhodně nám nechybí město, protože často je dost rušno i na Potkávárně…
Máte-li chuť, připomeňte si s námi některé z akcí uplynulých let několika obrázky a poslechem ukázek z některých koncertů.
Ale ještě před tím bychom Vám při této přiležitosti rádi nabídli malý dárek ve formě 5% slevy k 5 letému výročí na nové rezervace ubytováni během letošního července a srpna, kde ještě máme volná místa.

Střípky z akcí
Výběr z pozvánek
Potkávárna 2019 / 2024

Videa z některých akcí / koncertů / besed

Jak se slaví velikonoce na Karlově?

Podívejte se sami…

Krásné velikonoce

přejeme Vám přenádherné velikonoce! A vězte, že už i u nás se probouzí příroda k životu. Sice to už není na běžky, ale zato to jde pěšky nebo na kole.

Dře to ale jde to

Sice je potřeba se nablížit do vyššich oblastí hor, ale lyžovat se stále ještě dá a to docela dobře. Dnes jsem potkal legendárního otužilce Honzu, který jezdí každý den a za každého počasí pouze v kraťasech, tak mi to nedalo a udělali jsme si společnou fotku. A aby fotka byla zároveň hezká, tak se k nám přidala lyžařka jedoucí kolem…

PF 2024

Přejeme Vám v první řadě zdraví, protože to je to nejdůležitější.
Přejeme Vám rodinnou pohodu, lásku a spokojenost, protože to je také moc důležité.
Přejeme Vám, ať se Vám daří realizovat Vaše sny, protože to je proč stojí za to žít.
Přejeme Vám hodně radosti a pohody, protože to je to co dělá život příjemným.
Přejeme nám všem, aby svět dostal rozum a dělal život lepším, a ne horším.
Přejeme Vám, ať potkáváte co nejvíce fajn lidí, protože Vy sami víte proč.
Potkávárna

První sníh nové sezóny

Připravujte lyže, zima se blíží, posíláme pár obrázků s prvními sněhovými vločkami.

Jaké bylo léto?

Náročné, pestré a krásné. Moc jsme si to užili, ať už to bylo s orienťáky, cyklisty, svatebčany, hudebníky či dalšími příznivci Potkávárny. Na ukázku si dovolujeme zveřejnit pár snímků.

MČR horských kol v Bedřichově

Vzhledem k tomu, že jsme to měli za rohem, tak jsme si to nemohli nechat ujít. Sledovat MTB borce na živo byl zážitek.