Krásné velikonoce 2021

Ze stále zasněžené Potkávárny přejeme všem našim příznivcům krásné velikonoce!

KADZO aneb Karlovská dětská zimní olympiáda

O víkendu proběhla první Karlovská dětská olympiáda, která byla vzhledem k současné situaci, bez dětí (téměř). Technické parametry tratí: délka běžky:505m, délka saně:začátečníci 80, zkušení 150m, výška můstku 40cm. V příštím roce očekáváme hojnou účast!

Jizerské lyžařské závody

Jizerskou padesátku asi znají všichni kdo do Jizerek přijedou lyžovat. Zde je pár snímků z letošního závodu profesionálů

A také neprofesionálů

Asi trochu méně známý je Boboloppet – závod správných chlapů. Jde o nefalšovaných 90km téměř přes celé Jizerky. Kdo se přidá příští rok?

Pohádková zima

Nikdo naštěstí nezakázal sněhu aby padal, zatím ještě ani nikdo nezakázal rolbařům vykrajovat nádherné stopy, užijte si tedy alespoň pár obrázků.

PF2021 + námět na dárek na poslední chvíli

Nadešel čas abychom vám popřáli co nejvíc pohodové svátky bez sledování zpráv, hodně optimismu, štěstí, zdraví a nevšedních zážitků do nového roku.

Pro ty, kteří ještě přemýšlí o tom správném dárku pro toho pravého či tu pravou, pro kamaráda, kamarádku nebo milované rodiče nabízíme řešeni ve formě dárkového poukazu!

Máte-li zájem kontaktujte nás na 774 428 726 a dohodneme podrobnosti.

První sníh sezóny

Není potřeba slov, pár snímků vystihne atmosféru v Jizerkách lépe.

Podzim v Jizerkách

Pro zlepšení nálady v nelehké době Vám posíláme alespoň pár záběrů z podzimních Jizerek. Těšíme se nejen na sníh ale také až k nám zase budete moci přijet.

U Potkávárny
Maxovský hřebínek
Karlov
Jizerka
Frýdlanstké Cimbuří
Frýdlanstké Cimbuří
Černý potok
Z údolí Černého potoka

Francouzská reprezentace na Potkávárně

Nepřeberné množství krásných a těžkých orienťáckých terénů k nám přilákalo i francouzský reprezentační tým.

A podobně jako ostatní týmy, i Francouzi měli možnost zúčastnit se mistrovství Potkávárny v „Indoor“ orientačním závodě uvnitř naši chalupy.

Orientovat se uvnitř je tak trochu oříšek
Na startu
Kudy?
Sklepní chodba v podlaží -1

Abychom neudělali naší zemičce ostudu tak jsme se nenechali zahanbit ani s jídlem

SKOB Slaný na Potkávárně

Přestože počasí nepřálo, Slaňáci se nezalekli a absolvovali během 3 dnů 8 tréninků, organizovali hry pro děti a všichni společně jsme si dlouhý víkend náramně užili. Za Potkávárnu hodnotíme 1*!