Jaké bylo léto?

Náročné, pestré a krásné. Moc jsme si to užili, ať už to bylo s orienťáky, cyklisty, svatebčany, hudebníky či dalšími příznivci Potkávárny. Na ukázku si dovolujeme zveřejnit pár snímků.

MČR horských kol v Bedřichově

Vzhledem k tomu, že jsme to měli za rohem, tak jsme si to nemohli nechat ujít. Sledovat MTB borce na živo byl zážitek.

Červen – měsíc svateb

Svatba je téměř vždy krásným dnem nejen pro svatebčany, ale i pro nás na Potkávárně. Dovolujeme si tedy nasdílet několik momentů z červnových svateb s Vámi…

Junioři ze Švýcarska na Potkávárně

Měli jsme tu čest poskytnout zázemí Švýcarskému juniorskému výběru. Týdenní soustředění, které kombinovalo tréninky v horském terénu s tréninky ve skalách, se vydařilo a všichni jsme si to moc užili. Podívejte se na pár fotek a moc hezké orienťácké video ze Švýcarské dílny.

Varsity aneb soutěž univerzit Oxford versus Cambridge v orientačním běhu

Z lyžařské sezóny jsme se jak mávnutím kouzelného proutku (a za vydatné pomoci počasí) přesunuli do orienťácké sezóny. A bylo to ve velkém stylu. Na Potkávárně se na týden shromáždila vysoká koncentrace mozkové kapacity z těchto univerzit k tréninkovému týdnu v OB zakončenému meziuniverzitním závodem na Drábských světničkách. Jak to dopadlo se můžete dozvědět zde.

Paní Zima se nevzdává

Právě naopak. Lyžařské podmínky nemají chybu, hory nejsou přeplněny, stopy téměř každý den nově projety, není na co čekat!

Zima je zpět

Na nic nečekej a vydej se na hory užít si parádních podmínek. No a když Ti to náhodou nevyjde, tak tady je alespoň pár obrázků.

PF 2023

Jaký budeš mít rok 2023 záleží hlavně Tobě, a my Ti jen můžeme popřát, ať k tomu máš i tolik potřebné zdraví a štěstí

Užívej nádhery
Udrž si pevnou půdu pod nohama
Odhodlej se změnit to, co chceš změnit, ale máš strach
Buď obklopen kamarády
Raduj se v každé situaci
Dýchej s přírodou