Plnou parou do léta

Po krátké odmlce Potkávárna už zase jede naplno. Musíme se s Vámi podělit o pár snímků z pestrého víkendu, kdy se u nás sešlo několik různorodých skupin. Dovolte nám nasdílet dojmy jednoho z účastníků…

Dnes trošku delší úvaha, ale po tom, co jsem v posledních třech dnech zažil na gymnazijním srazu mi snad odpustíte. Moji úchylní spolužáci mě donutili opustit mojí komfortní zónu čtyřhvězdičkových hotelů a skoro tři dny jsem na srazu pobýval v podivném místě zvaném Potkávárna v Jizerských horách. Na pokoji nás bylo devět. Všude samí divní lidé na kolech a většina z nich ve velmi zvláštním oblečení. Absolvovali jsme toho opravdu hodně, potkal jsem se se spoustou lidi naprosto mimo moji sociální bublinu. Navštívili jsme místní rozhledny, produkci místního uskupení “Zpocený sandál”, pili netradiční piva místních pivovarů. Po celou dobu jsem potkával opravdu neuvěřitelné množství šťastných a spokojených lidí.

A proč to tu vlastně píšu?

Vrátím se domů, pustím si přehled zpráv, několik částí nedělních diskusních pořadů a mám pocit, že jsou to zprávy z jiné země, než kde jsem teď ty tři dny pobýval. Nejlépe se vládne vystrašeným lidem a vyděšený dav se nejlépe manipuluje.
Nedejte se, a kdyby Vám bylo úzko, zajeďte na Potkávárnu do Jizerek!

My, z Potkávárny, za tento přispěvek vřele děkujeme.

Napsat komentář